Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
Tablice kredowe

Tablice kredowe

Coraz częściej spotykam się z tablicami w domach znajomych oraz na różnego rodzaju portalach w Internecie, czy też aranżacjach wnętrz. Posiadając taką tablicę, możemy się nieco poczuć jak za czasów szkolnych – tak wiem, teraz tablice są zastąpione tablicami na markery. Jednak to nie to samo!

Taka tablica, jest bardzo przydatna, jeżeli chodzi o  pozostawienie wiadomości, komunikatów dla pozostałych domowników. Najbardziej jednak myślę zadowolone z takiego rozwiązania mogą być dzieci. Jeżeli znajdzie się ona w zasięgu ich ręki, to arcydzieła tworzone kredą mamy jak w banku, no i zabawa przednia.


 

Aby stworzyć taką tablicę możemy pomalować ścianę farbą do tablic i mamy coś takiego na wieki wieków. Gdy jednak chcemy coś bardziej uniwersalnego, z możliwością przeniesienia, przewieszenia – wystarczy zakupić zwykłą tablicę i powiesić w wybranym miejscu.

Bardzo często zauważam takie tablice w lokalach gastronomicznych. Służą za menu na całą ścianę, które łatwo zmienić, ale także standy przed lokalem, z najbardziej korzystną i zachęcającą ofertą.

 


Głosuj (0)

mebleslawka 13:45:03 22/04/2015 [Powrót] Komentuj
Menu
Strona Główna
Dodaj do Ulubionych

Księga Gości
Księga Gości
Dodaj do Księgi
0

Mój Profil
Ulubione


Archiwum 2015
Kwiecień
Marzec
Styczeń
2014
Październik
Wrzesień


Linki


Licznik Odwiedzin
3949